NAMŲ DIENA – lapkričio 17d.
Grįžkite iš darbo anksčiau, nustebinkite namiškius.

Darbas, o paskui namai. Ar namai, o paskui darbas? Kas ką atsveria? Kas ką nurungia? Apskritai ar darbas ir namai – varžovai? Nekilnojamojo turto plėtros įmonė „Eika“ skatina nepamiršti namų ir džiaugtis jų teikiama šiluma, ramybe ir jaukumu. Tamsiausio metų mėnesio – lapkričio – trečiąjį ketvirtadienį ji kviečia paminėti Namų dieną ir po darbų ar net kiek anksčiau, kol dar šviesu, grįžti namo ir turiningai praleisti laiką geriausioje vietoje Žemėje – NAMUOSE.

Mūsų produktyvumas:

  • Daugiau darbo valandų – nebūtinai didesnis produktyvumas. Rezultatai suprastėja dirbant daugiau nei 50 valandų per savaitę. Nepamirškite pailsėti. (Stanfordo universiteto mokslininko Johno Pencavelio tyrimas).
  • Dirbantys 70 val. per savaitę pasiekia tokių pačių rezultatų kaip ir dirbantys 55 valandas. (Stanfordo universiteto mokslininko Johno Pencavelio atliktas tyrimas).
  • Produktyvumas priklauso nuo kokybiško miego. Jei miegate mažiau nei 6 val., tikėtina, kad dirbsite pusantros valandos ilgiau. (Pensilvanijos Perelmano medicinos mokyklos tyrimas).
  • Kad atgautumėte jėgas, o su jomis ir produktyvumą, ilsėkitės ne prie televizoriaus, o aktyviau leisdami laiką, kad ir namie su šeima. TV žiūrėjimas nepriskirtinas prie poilsio.
  • Dirbdami darykite 15 min. pertraukėles, o jų metu išeikite pasivaikščioti. Prie darbo stalo grįšite kur kas produktyvesni.
  • Paradoksalu, tačiau šiuolaikinės technologijos didina dirbamų valandų skaičių, o produktyvumą, priešingai, sumažina. Patariama dirbant kuo rečiau tikrinti išmanųjį telefoną.